INFOLINIA czynna do 19:00   799 351 160
Toggle Bar

Studia Podyplomowe
Kosmetologia w Medycynie Estetycznej
-Poziom MasterClass

  Techniki Łączone  

NAJWAŻNIEJSZE KURSY Z ZAKRESU KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ W JEDNYM PROGRAMIE

STUDIA PROWADZONE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

ZDOBĄDŹ W 1 ROK 5-LETNIĄ WIEDZĘ KOSMETOLOGICZNĄ!

ZDOBĄDŹ W TRAKCIE 10 ZJAZDÓW 10 PRESTIŻOWYCH CERTYFIKATÓW!

GWARANTUJEMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO SŁUCHACZA

OFERUJEMY NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNE CZESNE

REALIZOWANY JEST EKSKLUZYWNY PROGRAM –  Z NAMI NAUCZYSZ SIĘ WYKONYWAĆ ZABIEGI PREMIUM

Rozpocznij Studia Podyplomowe
Kosmetologia w Medycynie Estetycznej
Techniki Łączone  - poziom MasterClass już dziś

 
Cena promocyjna 8 000 zł  11 000 zł / semestr
Czas trwania 2 semestry (10 miesięcy)

Rekrutację na nową edycje prowadzimy do: 06 12 2022

Zajęcia realizowane będą w Bydgoszczy w godzinach: 09.00-19.00

 Miejsce realizacji zajęć:

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 4Harmonogram zajęć:

22.10.2022

19.11.2022

17.12.2022

21.01.2023

18.02.2023

25.03.2023

29.04.2023

27.05.2023

24.06.2023

22.07.2023

Zarezerwuj miejsce telefonicznie lub online, a dokumenty dostarcz później.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub osobiście
od pon. do pt. w godzinach 8 - 19, sob. - nd. w godzinach 9 - 14
Zgłoszenia online przyjmujemy całodobowo 7 dni w tygodniu.

Bonus Specjalny
ważny do 06 12 2022
Zapisując się na Studia Podyplomowe Trener I Pomocy Przedmedycznej drugi kierunek lub kurs 20% taniej. 
 
Skorzystaj z okazji

Zajęcia Praktyczne

Kosmetologia Estetyczna, ul. Jagiellońska 4, Bydgoszcz

Zajęcia Praktyczne

Kosmetologia Estetyczna, ul. Jagiellońska 4, Bydgoszcz

Zajęcia Praktyczne

Kosmetologia Estetyczna, ul. Jagiellońska 4, Bydgoszcz

Takiej Kosmetologii jeszcze nie było!

Czas trwania studiów: 10 miesięcy
System zajęć: zaoczny

Kosmetologia i medycyna estetyczna - Techniki łączone, studia podyplomowe poziom MasterClass - to najnowsza propozycja edukacyjna Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu dedykowana kosmetologom, lekarzom, pielęgniarkom i fizjoterapeutom, a także wszystkim zainteresowanym posiadającym wyższe wykształcenie, którzy pracują w zawodzie kosmetologa i  chcą podjąć te studia.*
Studia są realizowane w 100% w praktyczny sposób, tak aby student bezpośrednio po każdym zjeździe mógł wcielić w zawodowe życie wyniesioną wiedzę merytoryczną i praktyczną.

*zastrzegamy sobie możliwość przeprowadzenia testu sprawdzającego wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii osobom, które nie posiadają wykształcenia z dziedziny kosmetologii, tudzież innych pokrewnych kierunków medycznych.

Program skupia się na realizacji systemów kuracji łączących dziedzinę kosmetologii i medycyny estetycznej.

Każdy z 10 zjazdów to autorski program Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu i mgr Aleksandry Tomiczek - kosmetologa z 12-letnim doświadczeniem w pracy w systemach łączących najnowocześniejsze aparatury laserowe, fale radiowe, ultradźwięki i mikroprądy z zabiegami eksfoliacyjnymi o penetracji zarówno płytkiej jak i głębokiej oraz z zabiegami iniekcyjnymi takimi jak: mezoterapia igłowa, nici, czy wypełniacze.

Podczas procedur prezentujemy, a w drugiej części szkolimy proceduralnie każdego studenta z najnowszych technik o tematyce szeroko pojętego hasła Anti-Age, rozjaśniania przebarwień, redukcji zmarszczek, liftingu, redukcji blizn, rozstępów. Zabiegi prezentowane są zarówno w odniesieniu do twarzy jak i całego ciała, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo program podejmuje temat marketingu i sprzedaży w klinikach urody.

Studenci mają możliwość wykonać każdą procedurę, ale również wypróbować jej efektywność na własnej skórze. Dodatkowym atutem jest możliwość indywidualnego doboru kuracji łączonej pod katem wykorzystania aktualnych urządzeń, którymi dysponują studenci w ich miejscach pracy.

Cel studiów:

Pełne wyposażenie studenta w umiejętności praktyczne i wiedzę niezbedną do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i leczniczej.

Zajęcia Praktyczne

Kosmetologia Estetyczna, ul. Jagiellońska 4, Bydgoszcz

Zajęcia Praktyczne

Kosmetologia Estetyczna, ul. Jagiellońska 4, Bydgoszcz

Adresaci:

Kosmetolodzy, lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci i wszystkie osoby, które pracują w zawodzie kosmetologa i czują się na siłach, aby podjąć te studia.

Wykładowcy

Zajęcia prowadzone są przez wieloletnich praktyków w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Absolwenci:

Absolwent Studiów Podyplomowych uzyskuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych oraz 10 certyfikatów potwierdzających nabycie wszystkich wymienionych w programie umiejętności. 

Wymagane dokumenty: 

  • dowód tożsamości - do wglądu
  • formularz zgłoszeniowy do pobrania w Biurze Rekrutacji,
  • dyplom ukończenia studiów (I lub II stopnia), - można dostarczyć w terminie późniejszym
  • potwierdzenie wpłaty 700 zł (na poczet pierwszej raty)

Dodatkowe informacje:

  • Zajęcia odbywają się w salach wyposażonych w sprzęt multimedialny,
  • Jeżeli jesteś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy i chciałbyś zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, istnieje możliwość sfinansowania studiów podyplomowych przez Twój PUP.
  • Infolinia w okresie pandemii do 19:00.
  • Zastrzegamy prawo do zmiany terminu organizacji, inauguracji kierunku i pierwszych zajęć.

Podane czesne jest całkowitą opłatą za studia. Nie ma opłaty wpisowej!

Aby skorzystać z ceny promocyjnej zarezerwuj miejsce już teraz telefonicznie lub online. Zagwarantujemy wówczas zniżkę nawet jeśli umowę podpiszesz po okresie promocji.

W programie między innymi:

Zjazd 1

Wprowadzenie do Technik Łączonych w kosmetologii.

 3 stopniowy model kuracji (aparatury + kosmetologia manualna +iniekcje). Procedura zabiegowa: Resurfacing medyczny +złuszczanie aparaturowe + dermapen+ Koktajl Dermaheal HSR+ pielęgnacja naprawcza.

Zjazd 2

Aquapure - złuszczanie wodno-tlenowe + terapia zimnem i ciepłem + mezoterapia mikroiglowa + terapia naprawcza Medic8.

Zjazd 3

Iniekcyjne i nieiniekcyjne terapie anti-age z wykorzystaniem witaminy C i peptydów.

Zjazd 4

Aparaturowo-igłowy 3 stopniowy program liftingujący tkanki: (Hydradermie Energy Cellular marki Guinot w wersji Delux z mezoterapią nieigłową + Nici PDO).

Zjazd 5

Ciało (złuszczanie chemiczne+ TechniSPA Guinot - aparaturowy drenaż, podwójna lipoaspiracja, mezoterapia nieigłowa, termaż+ Lipoliza iniekcyjna).

Zjazd 6

Lifting tkanek głębokich Hi-Fu+ złuszczanie chemiczne +mezoterapia nieigłowa/igłowa).

Zjazd 7

Blizny/rozstępy/rozszerzone pory/przebarwienia (złuszczanie aparaturowe, złuszczanie chemiczne, mezoterapia mikroigłowa).

Zjazd 8

Techniki spłycania pojedynczych zmarszczek (chemiczne, aparaturowe, różne techniki iniekcji kwasu hialuronowego wgłąb skóry).

Zjazd 9

Techniki volumetryczne w kosmetologii (nieinwazyjne aparaturowe techniki zagęszczania skóry właściwej +iniekcyjne techniki mezoterapii igłowej+ Wypełniacze miękkie, redukcja zmarszczek, rewitalizacja ust, volumetria polików).

Zjazd 10

Pakiet THE MAX - indywidualnie dobrana konstrukcja techniki łączonej (złuszczanie chemiczne, złuszczanie aparaturowe+ lifting manualny mięśni + Lifting aparaturowy+ iniekcja kwasu hialuronowego). Podsumowanie technik łączonych. Techniki sprzedaży. 

            Uwaga! Zastrzegamy możliwość zmiany kolejności danej tematyki.

PRAWDOPODOBNIE JAKO JEDYCZNA UCZELNIA W POLSCE PRACUJEMY NA MARKACH MEDIC8 I GUNOT!

 

Na tle innych Uczelni wyróżniamy się przede wszystkim bardzo bogato wyposażonymi pracowniami. Posiadamy m. in taki sprzęt jak:

- Aquapure Classys – urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów mikrodermabrazji. Pozwala jednocześnie skórę odmłodzić, nawilżyć i głęboko odżywić. Zabieg rozpoczyna się peelingiem, aby złuszczyć martwy naskórek i oczyścić dogłębnie skórę. Następnie poprzez przyłożenie odpowiedniej głowicy emituje się wiązki elektryczne (zjawisko elektroporacji), co ułatwia transport składników odżywczych. Trzecim etapem jest zastosowanie mikroprądów pobudzających mikrokrążenie i produkcję kolagenu i elastyny. Następnym i zarazem ostatnim krokiem jest aplikacja głowicy emitującej naprzemiennie ciepło i zimno, dzięki czemu możliwe jest spłycenie zmarszczek mimicznych i odbudowa naskórka.

- oczyszczanie wodorowe - zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich warstw. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Sprzęt ten umożliwia wykonanie wieloetapowego zabiegu odmładzającego, którego celem jest oczyszczenie skóry, neutralizacja wolnych rodników, złuszczenie martwego naskórka, odżywienie i dotlenienie komórek oraz lifting i poprawa napięcia skóry.

 – hydrabrazje - hydrabrazja to zabieg kosmetyczny, który należy do rodzaju mikropeelingów. Jest to lżejsza wersja mikrodermabrazji, ale działa na bardzo podobnej zasadzie, przez co nazywana jest również mikrodermabrazją wodną. Podczas hydrabrazji ścierana jest warstwa rogowa naskórka i odbywa się to przy pomocy wody stąd też wywodzi się nazwa zabiegu. Efektem przeprowadzonej poprawnie hydrabrazji jest poprawa elastyczności skóry, wygładzenie skóry i mniejszych zmarszczek, ujednolicenie koloru skóry, mocne nawilżenie, zmniejszenie blizn i zmian trądzikowych,

- infuzje tlenową – nieinwazyjna metoda odmładzania skóry poprzez wtłaczanie substancji aktywnych do jej głębokich warstw bez jej nakłuwania. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzeniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Metoda rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Niweluje napięcie i wygładza skórę. Poprawia kontur twarzy i spłyca zmarszczki.

- fale radiowe bipolarne - zabieg z użyciem fal radiowych bipolarnych stosowany jest do odmłodzenia skóry, modelowania owalu twarzy i ciała, likwidacji luźnej skóry i zmarszczek, a także walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Zabieg fal radiowych działa jak dermoplastyka skóry i wpływa zarówno na nabłonek, skórę właściwą, jak i tkankę podskórną. Polega na oddziaływaniu na skórę prądów o częstotliwości radiowej, których obwód zamyka się w głowicy zabiegowej. Fale bipolarne stymulują komórki na poziomie jądrowym, wskutek czego powstaje ciepło endogennego, które pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

- karboksyterapie – uważana za największe odkrycie kosmetyczne od czasu zastosowania botoksu w kosmetologii i medycynie estetycznej. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Rozchodzenie się gazu w tkankach sprawia, że naczynia krwionośne się rozszerzają, dzięki czemu komórki ciała są dotlenione, odżywione, a co za tym idzie, skóra wygląda lepiej.  Wprowadzony pod skórę dwutlenek węgla powoduje rozpad tłuszczu, czyli tzw. lipolizę. Najlepsze efekty dzięki temu zabiegowi osiąga się w terapii rozstępów, cellulitu i cieni pod oczami.

- kriolipolize – wykorzystywaną w medycynie estetycznej do zamrażania tłuszczu, co skutkuje zmniejszeniem podskórnej tkanki tłuszczowej.  Jest to najnowszy sposób na odchudzenie ciała za pomocą ingerencji zewnętrznych narzędzi.

- Aparat – hydraderm cellulare energy – marka Guinot – swoje funkcjonowanie opiera na opatentowanej metodzie zabiegów anti-age, która w spektakularny sposób poprawia jakość, kondycje skóry i odmładza twarz. Zabiegi przeprowadzane przy pomocy tego urządzenia są alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

… a to i tak jeszcze nie wszystko! Przyjdź i sprawdź nas!

  

REKRUTACJA I INFORMACJE:

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

ul. Jagiellońska 4
Centrum Bydgoszczy

Od poniedziałku do piątku: 8:00 -19:00
W soboty i niedzielę: 9:00-14:00

Telefon: 799 351 160
E-mail: sekretariat@wsnoz.pl

BIURA REKRUTACYJNO-KONSULTACYJNE:

WARSZAWA

ul. Miła 2
Centrum Warszawy
Godziny obsługi telefonicznej i mailowej:

pn-pt: 9:00-17:00
sob-nd: 9:00-14:00

Tel.: 799 351 160

zapytania można również kierować na adres e-mail: studia.warszawa@wsnoz.pl

TORUŃ

ul. Młodzieżowa 29
Centrum Torunia
Godziny obsługi telefonicznej i mailowej:
pn-pt: 8:00-19:00
sobota: 9:00-14:00
Tel.: 799 351 160
zapytania można również kierować na adres e-mail:studia.torun@wsnoz.pl


ŁÓDŹ

ul. Jaracza 74 budynek E pok. 0.3.(parter)

poniedziałek - piątek: 09:00-18:00
sobota: 08:00-16:00
niedziela: nieczynne
Tel.: 799 351 160 
zapytania można również kierować na adres e-mail: podyplomowe.lodz@wsnoz.pl 

POZNAŃ

ul. 27 grudnia 17 (lok. 101)
Centrum Poznania
Godziny obsługi telefonicznej i mailowej:
pn-pt: 9:00-19:00

sob-nd: 9:00-14:00
Tel.: 799 351 160
zapytania można również kierować na adres e-mail: studia.poznan@wsnoz.pl 

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W:

WYŻSZA SZKOŁA NAUK O ZDROWIU
ul. Jagiellońska 4
Centrum Bydgoszczy
Godziny obsługi telefonicznej i mailowej:

WYŻSZA SZKOŁA NAUK O ZDROWIU
SANTANDER BANK POLSKA S.A.  95 1090 1072 0000 0001 3443 2359 

w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, kierunek i miasto kształcenia (np. Jan Kowalski/master class/Bydgoszcz)

Zarezerwuj miejsce telefonicznie lub online, a dokumenty dostarcz później.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub osobiście
od pon. do pt. w godzinach 8 - 19, sob. - nd. w godzinach 9 - 14
Zgłoszenia online przyjmujemy całodobowo 7 dni w tygodniu.

 Czesne za semestr: 
  11 000 zł  

 8 000 zł

Promocja do 06 12 2022 

INFOLINIA
czynna codziennie do 19:00
 799 351 160 

 

17 LAT DOŚWIADCZENIA

Od 2005 r. Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu kształci specjalistów w zakresie zdrowia i urody.

STUDIA CERTYFIKOWANE

Zapewniamy certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności po każdym bloku.

JEDNA OPŁATA ZA PEŁEN PAKIET SZKOLEŃ, W JEDNYM MIEJSCU

Wszystkie szkolenia odbywają się w Bydgoszczy, za jedną opłatą.

NAJWAŻNIEJSZE UMIEJĘTNOŚCI W JEDNYM PROGRAMIE

Od kuracji łączonych bez przerywania ciągłości naskórka, przez zabiegi inwazyjne, po techniki leczenia blizn.

Zarezerwuj miejsce telefonicznie lub online, a dokumenty dostarcz później.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub osobiście
od pon. do pt. w godzinach 8 - 19, sob. - nd. w godzinach 9 - 14
Zgłoszenia online przyjmujemy całodobowo 7 dni w tygodniu.