nabór na studia licencjackie | dzienne lub zaoczne | rok akademicki 2018/19 trwa

NOWOCZESNA KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Zostań studentką/studentem Nowoczesnej Kosmetologii Estetycznej już dziś.

Nowoczesna Kosmetologia Estetyczna

Najniższe czesne w regionie

Czesne: 550 zł
Rezerwacja miejsc i promocja czesnego do 19 10 2018: 440 zł 

Dołącz jeszcze do tej grupy
Wpisowe 0 zł ważne do 19 10 2018

Rekrutacja do końca października - decyduje kolejność zgłoszeń

Okres nauki: 3 lata (6 semestrów)
Tryb: stacjonarny lub niestacjonarny
Uwaga:
Przyjmujemy również studentów na I, II, III, IV, V i VI semestr z innych Uczleni w ciągu całego roku akademickiego, kształcących się na kierunku Kosmetologia.

Nabór także na Indywidualny Tok Studiów - możliwość ukończenia studiów licencjackich nawet w 2 lata.

Ogólnopolska Konferencja Podologiczna Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu

Tylko dla Kandydatów na Studia

TYLKO DO 19 10 2018 PROMOCJA NA KURSY KOSMETYCZNE - 25%! ZAPISZ SIĘ NA STUDIA I WYBIERZ SWÓJ KURS:

Stylizacja paznokci, Przedłużanie rzęs metodą 1:1, Przedłużanie rzęs metodą 2D/3D, Manicure hybrydowy, Kurs podologiczny.

Bonus Dodatkowy dla Studentów WSNoZ

Połącz studia licencjackie z kształceniem w Policealnej Szkole Kosmetycznej. Do 19 10 2018 możesz zapisać się do Policealnej Szkoły Kosmetycznej i kształcić się w niej bezpłatnie. Zdobądź tytuł Technika Usług Kosmetycznych w 2 lata - połącz studia licencjackie z kształceniem policealnym!

Oferta Specjalna

Możliwość ukończenia studiów w 2 lata dla osób z tytułem technika usług kosmetycznych i 5 letnią praktyką w zawodzie kosmetyczki lub pokrewnym. Oferta specjalna dotyczy kandydatów na kierunek Kosmetologia Nowoczesna oraz naszych obecnych studentów - 2 x więcej praktyki!

Zostań studentką/studentem Nowoczesnej Kosmetologii Estetycznej już dziś.
Zarezerwuj sobie miejsce, a dokumenty donieś później:

Czym jest Nowoczesna Kosmetologia Estetyczna i Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu?

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy to Prywatna Uczelnia Medyczna, która kształci wysokokwalifikowaną kadrę Kosmetologów na kierunku Nowoczesna Kosmetologia Estetyczna, studiach zarówno licencjackich jak i magisterskich w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

W Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy kładziony jest szczególny nacisk na praktyczne przygotowanie studentów do pracy na stanowisku Kosmetologa: udostępniając jedną  z najnowocześniejszych pracowni kosmetycznych w Polsce oraz wykwalifikowaną kadrę wykładowców-praktyków. Studenci w toku studiów uczą się wykonywania nowoczesnych i najbardziej pożądanych przez klientów zabiegów, pracując na nowoczesnym sprzęcie oraz wykorzystując znane i ekskluzywne marki kosmetyków. Nabyte umiejętności i wiedzę wykorzystują podczas praktyk zawodowych w gabinetach kosmetologicznych.
Nowoczesna Kosmetologia Estetyczna to naukowe podejście do piękna. Studia zapewniają wiedzę z dziedziny dermatologii, produkcji kosmetyków, ich dystrybucji, a przede wszystkim umiejętności pozwalające na wykonywanie nieszablonowych zabiegów. Studenci podczas procesu kształcenia korzystają z specjalistycznego sprzętu w pracowni kosmetycznej i laboratorium. 

Co nowego w Nowoczesnej Kosmetologii Estetycznej:
 • Nowy program studiów - kosmetologia rozwija się bardzo dynamicznie i nasze studia zmieniają się po to, żeby sprostać wymaganiom nowoczesnego gabinetu. W nowym programie studiów znajduje się więcej godzin praktycznych, ze szczególnym naciskiem na godziny spędzone w pracowni kosmetycznej. Zmieniliśmy również rozplanowanie przedmiotów w ciągu trzech lat, w taki sposób, żeby już od pierwszego semestru studiów studenci mogli uczestniczyć w pełnej gamie zajęć. W trzecim semestrze studenci deklaruja obszar specjalizacyjny i sami wybierają jakie przedmioty są dla nich najbardziej interesujące.
 • Certyfikowane kursy w ramach studiów - obecny rynek pracy od kosmetologów wymaga wielu kwalifikacji poza dyplomem wyższej uczelni. Studenci Kosmetologii Nowoczesnej w ramach studiów będą przechodzić podstawowe szkolenia, takie jak: zdobienie i stylizacja paznokci (3 metody: żel, akryl i hybryda) lub przedłużanie rzęs metodą 1:1. Poza tym w ofercie uczelni znajduję się wiele specjalistycznych kursów (makijaż permanentny, hiperpigmentacja, zabiegi aparaturowe na twarz i ciało, itd.), z których studenci i absolwenci mogą wziąć udział za 80% ich ceny rynkowej.
 • Kongres i targi kosmetologiczne LNE - w ramach współpracy z Les Nouvelles Esthetiques (LNE) - studenci Nowej Kosmetologii biorą udział w Międzynarodowym Kongresie i Targach kosmetyczne LNE & SPA w Krakowie. 
 • Akademicka Pracownia Kosmetologiczna - miejsce pracy kosmetologa jest przede wszystkim w gabinecie. Dołożyliśmy najwyższych starań, aby stworzyć dla naszych studentów najwyższej jakości środowisko pracy, wyposażając pracownię w nowoczesne sprzęty i kosmetyki, oferując tym samym zajęcia praktyczne w jednej z najnowocześniejszych pracowni kosmetologicznych w Polsce. 

Ogólnopolska Konferencja Podologiczna Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu

Zajęcia praktyczne | Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Zostań studentką/studentem Nowoczesnej Kosmetologii Estetycznej już dziś.
Zarezerwuj sobie miejsce, a dokumenty donieś później:

Najnowocześniejsza w Polsce Akademicka Pracownia Kosmetologiczna WSNoZ

Wraz z 2017 rokiem, swoją działalność rozpoczęła Akademicka Pracownia Kosmetologiczna WSNoZ - jedna z najnowocześniejszych w kraju!

"Uczelnia posiada moim zdaniem, jedną z najlepiej wyposażonych pracowni kosmetologicznych w Polsce. Udało nam się nawiązać długoterminową współpracę z francuską firmą M'onduniq Professionnel. Dodatkowo współpracujemy z Semilac oraz Makeup Revolution Polska. Studentki mają możliwość nauki na najnowocześniejszych sprzętach. Poza podstawową aparaturą kosmetyczną posiadamy karboksyterapię, mezoterapię mikroigłową, infuzję tlenową, fale radiowe oraz zabieg wyszczuplająco-modelujący, który łączy w sobie cztery technologie: fale radiowe, promieniowanie IR, masaż ssąco-próżniowy oraz mechaniczny masaż rolkami. Mogę zdradzić, że to jeszcze nie koniec inwestycji."

- mgr Izabela Rodak, Opiekun Studiów na kierunku Kosmetologia Nowoczesna Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu.

 

Akademicka Pracownia Kosmetologiczna WSNoZ

Akademicka Pracownia Kosmetologiczna WSNoZ

Akademicka Pracownia Kosmetologiczna WSNoZ

Zostań studentką/studentem Nowoczesnej Kosmetologii Estetycznej już dziś.
Zarezerwuj sobie miejsce, a dokumenty donieś później:

Ogólnopolskie Sympozjum "Trendy w kosmetyce estetycznej" | Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Zajęcia praktyczne | Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

37. Kongres i Targi LNE w Krakowie

Co po studiach?

Absolwenci studiów pierwszego i drugiego stopnia w Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu są rozchwytywani na rynku pracy ze względu na posiadane umiejętności praktyczne ale też wiedzę z zakresu kosmetologii nowoczesnej i pielęgnacyjnej, kosmetologii i medycyny estetycznej, dermatologii, nowoczesnej aparatury w kosmetologii dzięki czemu mogą kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę swych przyszłych klientów.
Absolwent studiów zawodowych na kierunku kosmetologia, dzięki uzyskanemu wykształceniu z zakresu nauk humanistycznych, przyrodniczych i społecznych oraz opanowaniu złożonych umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej w dziedzinie pielęgnowania urody i powstrzymywania procesów starzenia oraz profilaktyki zdrowia, powinien posiadać kwalifikacje niezbędne do właściwego zaplanowania i świadomego prowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających oraz podstawowych zabiegów leczniczych. Mając świadomość współodpowiedzialności za zdrowie i wygląd pacjenta, powinien wykonywać swój zawód ze szczególną starannością, zgodnie z zasadami etyki zawodowej i odpowiednimi uregulowaniami prawnymi.
Kosmetolodzy są przygotowani do nawiązywania współpracy z firmami produkującymi preparaty kosmetyczne (pielęgnacyjne i profesjonalne) oraz kierowania i zarządzania procesami produkcji preparatów kosmetycznych. Powinni uczestniczyć w systematycznym doskonaleniu poziomu zawodowego i wiedzy, poprzez podjęcie studiów podyplomowych, badań naukowych i zdobywaniu stopni naukowych.
 
Absolwent może kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia magisterskich w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu ze zniżką na czesne -15%.

Umiejętności zawodowe Absolwenta Nowoczesnej Kosmetologii Estetycznej:
 
 • Charakteryzować wyposażenie różnego rodzaju gabinetów kosmetycznych,
 • Organizować stanowisko pracy,
 • Charakteryzować metody i środki oraz ogólne zasady dezynfekcji, dezynsekcji, sterylizacji,
 • Posługiwać się podstawowymi pojęciami z zakresu prawa i ekonomii w sferze działalności gabinetu kosmetycznego,
 • Postępować zgodnie z obowiązującymi w zawodzie normami etycznymi,
 • Posługiwać się nomenklaturą używaną w światowej kosmetyce i kosmetologii,
 • Rozpoznawać i charakteryzować rodzaj skóry i włosów,
 • Diagnozować w oparciu o przeprowadzone badania skóry i jej przydatków, odróżniać skórę zdrową od chorobowo zmienionej,
 • Sporządzać i stosować proste środki niezbędne do wykonywania zabiegów kosmetycznych,
 • Charakteryzować skład preparatów powszechnie używanych w kosmetyce oraz ich działanie na skórę i organizm,
 • Ustalać rodzaj zabiegu kosmetycznego zgodnie z rozpoznawaniem,
 • Wykonywać zabiegi w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej zgodnie z etyką zawodową,
 • Wykonywać zabiegi fizykoterapeutyczne z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań,
 • Obsługiwać aparaty i urządzenia stosowane w kosmetyce z uwzględnieniem obowiązujących aktualnie przepisów sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych,
 • Oceniać jakość wykonanego zabiegu,
 • Udzielać porad z zakresu kosmetyki zachowawczej i zdobniczej,
 • Nawiązywać kontakty z klientami,
 • Udzielać pierwszej pomocy w nagłych wypadkach,
 • Pozyskiwać informacje o nowościach i trendach rozwojowych w kosmetyce i kosmetologii,
 • Korzystać z literatury zawodowej,
 • Ustawicznie dążyć do podwyższania kwalifikacji.

Fizjoterapia Kliniczna i Rehabilitacyjna

Dołącz do grona studentów-profesjonalistów WSNoZ

Zostań studentką/studentem Nowoczesnej Kosmetologii Estetycznej już dziś.
Zarezerwuj sobie miejsce, a dokumenty donieś później:

Ogólnopolska Konferencja Podologiczna WSNoZ w Bydgoszczy

37. Kongres i Targi LNE w Krakowie

Ogólnopolskie Sympozjum: "Trendy w kosmetyce by Italian Beauty"

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 na Kierunku Nowoczesna Kosmetologia Estetyczna

Ogólnopolskie Sympozjum: "Trendy w Kosmetyce Estetycznej"

Najnowocześniejsza w Polsce Akademicka Pracownia Kosmetologiczna WSNoZ

Search