Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Szanowni Państwo, wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób, które posiadają doświadczenie w branży kosmetologicznej, dajemy możliwość ukończenia studiów licencjackich na kierunku kosmetologia nowoczesna w 2 lata dla osób z tytułem technika usług kosmetycznych i 5 letnią praktyką w zawodzie kosmetyczki lub pokrewnym. Dla osób, posiadających doświadczenie w branży rehabilitacyjnej i masażu, dajemy możliwość ukończenia studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia w 2 lata, pod warunkiem posiadania tytułu technika masażysty i 5 letniej praktyki w zawodzie. 

Informujemy, iż udostępniamy możliwość podjęcia studiów licencjackich na kierunku Kosmetologia wraz z kształceniem w Policealnej Szkole Kosmetycznej "w pakiecie".

Informujemy, iż udostępniamy możliwość podjęcia studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia ze studiami podyplomowymi "w pakiecie".

W ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego pojawiła się opcja na finansowanie studiów podyplomowych oraz kursów, nawet do 100% kosztów. 

 

Warto wrócić, aby dalej się rozwijać! 


Absolwenci WSNoZ mogą skorzystać ze specjalnej promocji na dowolne studia podyplomowe - 30% zniżki na czesne.

 

Sprawdź aktualną listę kierunków studiów podyplomowych.

Studiując nie powinieneś ograniczać się do chodzenia na zajęcia. Spróbuj myśleć szerzej i zobacz jak jeszcze możesz zyskać w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Przedstawiamy listę korzyści dla studentów.

Jesteśmy niezwykle dumni, ze do grona partnerów uczelni dołączyły wybrane szkoły średnie z regioniu. Sprawdź czy Twoja szkoła jest z nami!

Zapisując się na studia I stopnia dowolnego kierunku w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu otrzymujesz 150 zł rabatu na opłatę wpisową, jeżeli zapiszesz się do końca czerwca 2014 roku.

Newsletter