ZIMOWE PROMOCJE

Zmieniamy się na lepsze!

Szanowni Państwo, z nieukrywaną radością informujemy o połączeniu Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy z wieloletnim liderem na rynku edukacyjnym, SKK.

Efektem tego działania jest znaczące podniesienie możliwości i efektów kształcenia na naszej Uczelni, dostęp do szerszej bazy studiów podyplomowych, specjalistycznych kursów i szkoleń. Dzięki znakomitemu zapleczu technicznemu i dydaktycznemu połączonych sił WSNoZ i SKK, znacząco podnosimy jakość wykładów i zajęć praktycznych.

 

Obecnym i przyszłym studentom udostępniamy nowoczesne sale wykładowe, profesjonalne pracownie, m.in. kosmetologii, masażu i fizykoterapii.

 

Oprócz tego, oferujemy możliwość studiowania w samym centrum miasta, tuż przy zbiegu historycznych ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej, zaraz obok Placu Teatralnego i Starego Rynku. Wierzymy, że dzięki zmianie lokalizacji, nasi studenci oprócz nowego i profesjonalnego zaplecza dydaktycznego, otrzymują również najwyższy komfort studiów połączony z wygodą komunikacji w mieście i otoczeniem, w którym pragnie się przebywać.

 

Idziemy wspólnie ku lepszemu, Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu, nasi studenci i Studium Kształcenia Kadr. Wszyscy razem rozpoczynamy nowy rozdział w naszej bogatej historii oraz ramię w ramię otwieramy drzwi do pełnego nowych możliwości jutra.

 

Informujemy także, że zajęcia odbywają bez przestojów i w dalszym ciągu studiują Państwo w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy; pod tym względem nic dla naszych studentów się nie zmienia, Uczelnia działa dalej, lecz w jeszcze lepszej formie.

 

W razie jakichkolwiek pytań, administracja Uczelni jest do Państwa dyspozycji.

 

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 4,
85-067 Bydgoszcz

T: 513 011 492

Newsletter