ZIMOWE PROMOCJE

Dofinansowania z KFS

Uprzejmie informujemy, iż ruszył nabór wniosków na sfinansowanie kursów, szkoleń i studiów podyplomowych dostępnych w ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jak w ubiegłym roku, wysokość dofinansowania wynosi nawet 100%. Środki KFS przeznaczone są na:

  • kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą,
  • egzaminy umożliwiające uzyskanie dyplomów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych,
  • badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej po ukończonym kształceniu,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym kształceniem, określenie potrzeb pracodawcy w zakresie kształcenia ustawicznego w związku z ubieganiem się o sfinansowanie tego kształcenia ze środków KFS.

O dofinansowanie może wystąpić każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika na umowę o pracę, bez względu na wymiar czasu pracy. Dodatkowo, pracodawca może również wystąpić o dofinansowanie ww. działań na takich samych zasadach jak jego pracownicy.

W 2017 roku, wysokość dofinansowania została ustalona nawet na 300% przeciętnego wynagrodzenia, czyli ok. 12 000 zł!

W związku z powyższym, przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy, zapraszamy Państwa do skorzystania z środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz podniesienie swoich i pracowników kwalifikacji dzięki wybranym w ofercie Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu kursom i studiom podyplomowym.

Proponujemy Państwu skorzystanie z następujących form podniesienia kwalifikacji:

  • Studia podyplomowe – 14 specjalistycznych kierunków przygotowanych przy współpracy z pracodawcami, szpitalami i liderami rynku prozdrowotnego, m.in. Trychologia, Podologia, Kosmetologia Estetyczna.
  • Studia podyplomowe nadające uprawnienia do nauczania zawodowego, m.in. w zawodach technik usług fryzjerskich, kosmetycznych i technik masażysta.
  • Kursy i szkolenia – ponad 20 programów szkolących w zakresie kosmetyki, kosmetologii, masażu, fizjoterapii i wielu innych, zakończonych nadaniem Certyfikatu MEN w j. polskim i/lub j. angielskim, honorowanych w Unii Europejskiej i poza jej granicami.
  • Specjalistyczne kursy i szkolenia przygotowane dla absolwentów kosmetologii i fizjoterapii, m.in. z zakresu metod plastrowania dynamicznego (Kinesiotaping), masażu tkanek głębokich, algorytmów postępowania klinicznego, manualnej terapii punktów spustowych i innych.
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW MIJA 15.02!

W razie wszelkich pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi specjaliści pomogą Państwu również z wypełnianiem wniosków, odpowiedzą na wszelkie wątpliwości i przedstawią najlepsze dla Państwa rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapisy i informacje:
Sekretariat Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
ul. Karpacka 54, I. piętro, Bydgoszcz.
Tel. 52 379 23 52,
E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Newsletter