Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Wykład i spotkanie z Przewodniczącą KIK.

Informujemy, iż 01.02.18 r. (czwartek), w spotkaniu Akademickiego Koła Naukoweko Kosmetologii WSNoZ udział weźmie Przewodnicząca Krajowej Izby Kosmetologii, dr n.med. Marzena Glinka, uznany Kosmetolog i autorka wielu książek naukowych.


Pani doktor przedstawi profil działałności Izby, przybliży jej sylwetkę, oraz poprowadzi fascynujący wykład na temat: "Historia Kosmetologii od prehistorii do upadku starożytności", na który zgromadziła ponad 800 publikacji naukowych z różnych ośrodków naukowych. 


Spotkanie Koła oraz wykład rozpoczynają się o godzinie 18:00 w sali AKNK, nr 212 przy ulicy Jagiellońskiej 4 w Bydgoszczy (siedziba Uczelni) w czwartek, 01.02.2018 r.


Zapisy u mgr Izabeli Rodak podczas zajęć, wykładów, oraz na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  


Uwaga! Podczas spotkania będzie można wypisać deklarację członkowską do Koła, więc udział mogą wziąć wszystkie studentki Kosmetologii Nowoczesnej WSNoZ, również i te z Pań, które jeszcze do Akademickiego Koła Naukowego Kosmetologii nie przynależą.

Newsletter