Informujemy, że zostaly czasowo zmienione godziny pracy Rektoratu i Biblioteki. Prosimy o zapoznanie się z nowym grafikiem.

Szanowni Państwo,

Do końca bieżącego tygodnia, prosimy wyznaczone przez grupę osoby (np. starostę) o stawienie się w Rektoracie celem pobrania i uzupełnienia indeksów dla całej grupy. Taki zabieg pozwoli na sprawne załatwienie sprawy. Uzupełniona dokumentacja studenta jest warunkiem koniecznym do dokonania wpisów przez wykładowców.

Godziny urzędowania Rektoratu:

ul. Jagiellońska 4,
pon-pt 9-17
sob 8-14

Informujemy, że zostały ustalone terminy obron, ezgazminów właściwych i poprawkowych.

Szanowni Państwo, wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób, które posiadają doświadczenie w branży kosmetologicznej, ale nie posiadają tytułu naukowego z nią związanego, udostępniamy możliwość ukończenia studiów licencjackich z Kosmetologii w 2 lata.

PRAKTYKA 2w1!

Informujemy, iż udostępniamy możliwość podjęcia studiów licencjackich na kierunku Kosmetologia wraz z kształceniem w Policealnej Szkole Kosmetycznej "w pakiecie".

Zapraszamy wszystkich studentów WSNoZ do udziału w bezpłatnym sympozjum Lovely Cosmetics by Italian Beauty

STUDIA 2w1!

Informujemy, iż udostępniamy możliwość podjęcia studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia ze studiami podyplomowymi "w pakiecie".

Szanowni Państwo, z nieukrywaną radością informujemy o połączeniu Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy z wieloletnim liderem na rynku edukacyjnym, SKK.

Strona 1 z 12

Newsletter