Godło Rzeczypospolitej Polskiej

W czwartek, 01.03, Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz Akademickie Koło Naukowe Kosmetologii WSNoZ, mieli zaszczyt gościć Panią Przewodniczącą Krajowej Izby Kosmetologii, dr n. med. Marzenę Glinkę.

 Jesteśmy dumni z naszych absolwentów - wspominamy o tym zawsze, wszędzie i każdemu! Nie inaczej jest i tym razem, kiedy mamy zaszczyt zaprezentować artykuł z udziałem naszej absolwentki.

Informujemy, iż 01.02.18 r. (czwartek), w spotkaniu Akademickiego Koła Naukoweko Kosmetologii WSNoZ udział weźmie Przewodnicząca Krajowej Izby Kosmetologii, dr n.med. Marzena Glinka.

W dniach 9/10.12.2018 r. Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu miała zaszczyt gościć specjalistów z firmy Medical Line Micropigmentation.

 

W dniu 14.12.17 r., w sali Akademickiego Koła Naukowego Kosmetologii WSNoZ odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Swoja działalność rozpoczyna Akademickie Koło Naukowe Kosmetologii - jedyne w północnej Polsce! O jego celach opowiada mgr Izabela Rodak - Opiekun Koła i Studiów na kierunku Kosmetologia Nowoczesna.

Wraz z początkiem grudnia, swoją działalność rozpoczyna Akademicka Pracownia Kosmetologiczna WSNoZ - jedna z najnowocześniejszych w kraju!

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w profesjonalnym i bezpłatnym szkoleniu z najnowszych zabiegów w medycynie estetycznej. Pokaz i wykłady poprowadzą specjaliści z firmy Medical-Line.

Strona 1 z 14

Newsletter